Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
08-10-2014 00:00:00

AK Partili Kadınlar Vali Güner’i ziyaret etti

AK Parti Afyonkarahisar Kadın Kolları Başkanı Av. Ferda Ertürk ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Vali Hakan Yusuf Güner, Belediye Başkanı Burhanettin Çoban ve İl Genel Meclis Başkanı Salih Sel’i ziyaret etti.

AK Parti İl Kadın Kolları Başkanlığına atanmasının ardından protokol ziyaretlerine başlayan Av. Ferda Ertürk ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ilk olarak Vali Hakan Yusuf Güner’i makamında ziyaret ettiler. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Güner, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Av. Ferda Ertürk ve yönetimine yeni görevlerinde başarılar diledi. Vali Güner, yeni göreve gelen AK Partili Kadın Kolları üyeleri ile de tanıştı. Kadınların yaşamın her alanında aktif olarak yer almasının memnuniyet verici olduğunu ifade eden Vali Güner, kadınlara yönelik yapılacak proje çalışmalarına destek olmaya hazır olduklarını belirtti. Afyonkarahisar’ın gelişmeye müsait bir il olduğunu dile getiren Vali Güner, bununla ilgili Valilik olarak hazırladıkları projelerden bahsetti.

ÇALIŞMALARINIZDA BAŞARILAR DİLİYORUZ

Vali Güner’in ziyaretinin ardından Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’ı da ziyaret eden AK Parti İl Kadın Kolları üyeleri, Başkan Çoban’a çalışmalarında başarılar diledi. Taş medrese de yapılan el işlemelerini Kadın kolları üyelerine gösteren Başkan Çoban, Taş medresedeki çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Çoban, “Yeni görevinizde sizlere başarılar diliyorum. Güzel işler yapacağınızdan emin. Yapacağınız çalışmalarda sizlerin yanında olduğumuzu söylemek istiyorum. Kadınlarımız toplumun her kademesinde aktif olarak yer almasını bizlerde istiyoruz. Bilindiği gibi Taş medresemiz var. Orada el işlemeleri yapılıyor. Yapılan işlemelerin büyük bir beğeni topluyor. Bu tür çalışmalarda birlikte çalışmak isteriz” diye konuştu.

KÖYLERİMİZE BÜYÜK İLGİ GÖSTERDİK

Son olarak İl Genel Meclis Başkanı Salih Sel’i ziyaret eden AK Parti Kadın Kolları Başkanı Av. Ferda Ertürk ve yönetim kurulu üyeleri, yeni yönetim kurulu üyelerini Başkan Sel ile tanıştırdı. Yeni göreve geldiklerini ifade eden Başkan Ertürk, Meclis Başkanı Sel’den destek istedi. Bunun üzerine Sel, her zaman desteğe hazır olduklarını dile getirdi. İl Genel Meclisi olarak yaptıkları çalışmaları AK Parti Kadın Kolları üyelerine anlatan Başkan Sel, lüzumsuz akan birçok şeyi hizmete ve yatırıma dönüştürdüklerini söyledi. Köylerin alt ve üst yapı çalışmalarının tamamlandığını anlatan Sel, 420 sıcak asfalt çalışması yaptıklarını ifade etti. Sel, konuşmasında AFJET’in yaptığı yatırımlardan bahsetti.

ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPMAYA HAZIRIZ

Yaptıkları ziyaretlerin ardından bir açıklama yapan İl Kadın Kolları Başkanı Av. Ferda Ertürk, yeni göreve gelmelerinden dolayı protokol üyelerine yönelik bir dizi ziyaretler gerçekleştirdiklerini söyledi. Kadın Kolları Başkanı olarak geçtiğimiz Ramazan ayında görevlendirildik. Fakat yönetim kurulumuz belli değil. Geçtiğimiz günlerde yönetim kurulumuzda belirlendi. Bu nedenle Valimizi, Belediye Başkanımızı ve İl Genel Meclis Başkanımızı ziyaret ederek, yönetime yeni giren arkadaşlarımızın da tanışmasını istedik. İlk olarak Valimiz Hakan Yusuf Güner’i ziyaret ederek kendisi ile tanıştık. Fikir alışverişinde bulunduk. Arkasında Belediye Başkanımız Burhanettin Çoban Bey ile İl Genel Meclis Başkanımız Salih Sel Beyi ziyaret ettik. Güzel ve samimi bir ortamda ziyaretlerimiz gerçekleşti. Afyonkarahisar’a yapılacak yatırımlarda ve hizmetlerde bizlere üzerine düşen her türlü göreve hazır olduğumuzu beyan ettik” dedi. İl Kadın Kolları Başkanı Ertürk’e ziyaretlerinde yönetim kurulu üyelerinden Rasime Fedakar, Meryem Akçeşme, Atike Selman, Neşe Dayı, Şule Aydın, Rabia Bayaman ve Zeynep İsceli eşlik etti.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.