Diğer Resmi Ak Siteleri
Kadın Kolları

Kadın Kolları

Kadınlarımızla yarınlar daha aydınlık olacak.

WEB SİTESİNE GİT
Gençlik Kolları

Gençlik Kolları

AK Gençlik, kökü mazide, gözü istikbalde olan gençliktir.

WEB SİTESİNE GİT
AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

AK Parti İletişim Merkezi (AKİM)

Görüşleriniz bizim için önemli.

WEB SİTESİNE GİT
Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar Koordinasyon Merkezi

Yaşlılar toplumun kutup yıldızıdır.

WEB SİTESİNE GİT
Engelli Koordinasyon Merkezi

Engelli Koordinasyon Merkezi

Yeter ki gönüller engelli olmasın. İnşallah her engel aşılır.

WEB SİTESİNE GİT
TBMM Grup Başkanlığı

TBMM Grup Başkanlığı

WEB SİTESİNE GİT
AK Kütüphane

AK Kütüphane

AK Kütüphane

WEB SİTESİNE GİT
Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

Siyaset Akademisi

WEB SİTESİNE GİT
15-10-2014 00:00:00

AK Parti’den Müftü İşleyen’e ziyaretine ziyaret

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, 13-19 Ekim tarihleri arasında kutlanan Camiler ve Din Görevlileri Haftası nedeniyle İl Müftüsü Burhan İşleyen’i ziyaret etti.

13-19 Ekim tarihleri arasında kutlanan Camiler ve Din Görevlileri haftası nedeniyle İl Müftüsü Burhan İşleyen’e bir ziyaret gerçekleştiren İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, ‘Geç Kalma Genç Gel’ projesini beğendiklerini söyledi. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından hazırlanan ‘Geç Kalma Genç Gel’ projesinin büyük bir ilgi göreceğine inandığını dile getiren İl Başkanı Yurdunuseven, Müftü İşleyen’e çalışmalarında başarılar dileyerek, Camiler ve Din Görevliler haftasını kutladı. İl Başkanı Yurdunuseven, “Diyanet İşleri Başkanlığının başlattığı bu projenin yerinde bir proje ve çalışma olduğunu söylemek istiyorum. Bu tür projelerin vatandaşlarımız neslinde büyük ilgi göreceğini düşünüyorum. ‘Geç Kalma Genç Gel’ projesinin aynı zamanda çok güzel ve hoş bir slogan olduğunu söylemek istiyorum” dedi. Müftü İşleyen’in Camiler ve Din Görevlileri haftasını da kutlayan Başkan Yurdunuseven, Müftülüğü yapacağı çalışmalarda her zaman destek olmaya hazır olduklarını ifade etti.

DİKKATLERİ CAMİLERE ÇEKMEK İSTİYORUZ

‘Geç Kalma Genç Gel’ projenin amaçlarından bahseden İl Müftüsü Burhan işleyen, gençlerin dikkatini camiye ve maneviyata çekmek olduğunu vurguladı. İşleyen, konuşmasını şöyle sürdürdü; “Her yıl olduğu gibi camilerin toplumdaki fonksiyonuna dikkat çekmek için çeşitli etkinliklerimiz var. Bu nedenle ‘Geç Kalma Genç Gel’ projesi ile gençlerin dikkatini camiye ve maneviyata çekmek için etkinlikler yapılıyor. Daha önceden de yapılıyordu. Bu hafta dolayısıyla yine yapılacak. Sergilerden tutun, konferansa kadar. Ayrıca bayanlara yönelik programlar düzenlenecek. Hafta boyunca gençlerin hepsine ulaşmak mümkün değil. Ama dikkat çekmek farkındalık oluşturmaktır. Bununla ilgili olarak Kredi Yurtları ile Özel Yurtlarda kurslar açacağız. Ayrıca Özel yurtlarla ilgili Milli Eğitim Müdürlüğü ile protokol yaptık. Talebe göre kurslar açacağız. Kurslar açıldığında teşvik edilir ve yönlendirilirse büyük bir fayda göreceğini düşünüyoruz.” Müftü İşleyen’i ziyaretinde İl Başkanı Yurdunuseven’i İl Yönetim Kurulu üyeleri Emine Aydoğan ve Abdullah Özteke eşlik etti.

Close
SEN DE KATIL SEN DE KATIL

Gücümüze Güç Katın.