• ‘MİLLETİMİZ KAOS ÇIKARMAK İSTEYENLERE FIRSAT VERMEDİ’

  17 ve 25 Aralık operasyonlarının amacının Türkiye’de kaos çıkarmak olduğunu söyleyen İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, paralel yapı tarafından hazırlanan bu oyuna milletin gelmediğini ifade ederek, “Milletimiz oyunu oyu ile bozmuş ve ülkemizi karanlığa sürüklemek isteyen iç ve dış mihraklara fırsat vermemiştir” dedi.
  Türkçe
 • YURDUNUSEVEN “SEÇİM VAATLERİMİZ PLANLI BİR ŞEKİLDE HAYATA GEÇECEK”

  Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun 2016 yılı Eylem planını açıkladığını söyleyen İl Başkanı İbrahim Yurdunuseven, “Başbakanımız eylem planını birkaç gruba böldü. İlk bir haftada yapılacakları zikredildi. Daha sonra 3 ve 6 ay ile bir yıl içerisinde yapılacaklarda açıklandı. Görüldüğü gibi partimiz sözünün eri bir partidir. 1 Kasım seçimlerinde verilen vaatler Allah’ın izni ile yerine getirecek” dedi.
  Türkçe
 • Sülümenli Belediye Başkanı İbrahim Eroğul Boş Durmuyor

  Afyonkarahisar’ın Merkeze bağlı Sülümenli Beldesinin AK Partili Belediye Başkanı İbrahim Eroğul icraatlarını anlattı
  Türkçe
 • İl Başkan Yardımcısı Yeşilırmak, gençlerle sohbet etti

  AK Parti Afyonkarahisar İl Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından her hafta ‘Çay Sohbet’ programları düzenleniyor. Bu haftaki programa AK Parti İl Başkan Yardımcısı Ahmet Yeşilırmak konuşmacı olarak katıldı.
  Türkçe
 • AK Parti heyeti genel kurula katıldı

  AK Parti Afyonkarahisar İl Yönetim Kurulu Üyeleri, TOÇ-BİR-SEN Afyonkarahisar Şubesi 2. Olağan Genel Kuruluna katıldılar.
  Türkçe
 • Milletvekili Aşlık, ‘Küçük Hesaplar Peşine Düşmemeliyiz’

  Delege ve kongre sürecine hazırlanan AK Parti Afyonkarahisar İl teşkilatı çalışmalarını bütün hızıyla sürdürüyor. AK Parti İzmir Milletvekili ve Afyonkarahisar koordinatörü Ali Aşlık, kongre süreci ile ilgili parti binasında bir toplantı gerçekleştirdi.
  Türkçe
 • BAŞKAN ESER, BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ

  AK Parti Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı Bülent Eser, delege seçimleri ve kongre süreci ile ilgili basın toplantısı düzenledi.
  Türkçe