ADALET ve KALKINMA PARTİSİ
AFYONKARAHISAR İL BAŞKANLIĞI

Adres : Marulcu Mahallesi Şehit Yüzbaşı Erdinç Şatırer Sk. No.1

Tel : 0 (272) 214 62 20

Faks : 0 (272) 214 62 21

E-posta : afyonkarahisar@akparti.org.tr



ADALET ve KALKINMA PARTİSİ GENEL MERKEZİ

Adres : Söğütözü Caddesi No : 6 Çankaya / ANKARA

Tel : (312) 204 50 00 (Pbx)

Faks : (312) 204 50 20

AK PARTİ İLETİŞİM MERKEZİ

Şikayet ve önerileriniz için
sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

AK PARTİ AFYONKARAHISAR İL ve İLÇE TEŞKİLATI İLETİŞİM BİLGİLERİ

Aşağıdaki filtrelemeyi ve arama kutusunu kullanarak istediğiniz iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz

İlçe Başkanın Adı Soyadı Telefon Faks E-Posta
Afyonkarahisar İBRAHİM YURDUNUSEVEN 0 (272) 214 62 20 0 (272) 214 62 21 afyonkarahisar@akparti.org.tr
Şuhut GÜLTEKİN ÖZDEMİR 718 29 56 718 28 58 afyonkarahisar.suhut@akparti.org.tr
Sultandağı METİN KUMCU 656 24 24 656 31 76 afyonkarahisar.sultandagi@akparti.org.tr
Sinanpaşa ÜNAL KARADAĞ 311 77 77 311 77 77 afyonkarahisar.sinanpasa@akparti.org.tr
Sandıklı AHMET MAHMUT SAYLIK 515 13 23 512 86 23 afyonkarahisar.sandikli@akparti.org.tr
Merkez BÜLENT ESER 214 08 76 214 28 52
Kızılören MEHMET YEŞİLYURT 571 74 04 571 74 04 afyonkarahisar.kiziloren@akparti.org.tr
İscehisar MURAT DİKMEN 341 20 81 341 23 40 afyonkarahisar.iscehisar@akparti.org.tr
İhsaniye HALİM SAĞ 271 57 73 271 51 20 afyonkarahisar.ihsaniye@akparti.org.tr
Hocalar İSMAİL ÖZKULELİ 551 23 59 551 25 13 afyonkarahisar.hocalar@akparti.org.tr
Evciler ŞENER ÇALIŞAN 431 31 00 431 20 48 afyonkarahisar.evciler@akparti.org.tr
Emirdağ SERKAN KOYUNCU 441 27 77 442 78 29 afyonkarahisar.emirdag@akparti.org.tr
Dinar BURHANETTİN YÜKSEL 353 33 03 353 36 03 afyonkarahisar.dinar@akparti.org.tr
Dazkırı İSMAİL ŞENOĞUL 421 35 53 421 42 71 afyonkarahisar.dazkiri@akparti.org.tr
Çobanlar CENGİZ CEYLAN 261 22 04 - afyonkarahisar.cobanlar@akparti.org.tr
Çay ALİ ÇELİKBAŞ 631 33 03 631 33 02 afyonkarahisar.cay@akparti.org.tr
Bolvadin HALİLİBRAHİM SEVİM 612 69 95 612 53 19 afyonkarahisar.bolvadin@akparti.org.tr
Bayat AHMET HİLMİ ÖZBAKAN 491 27 25 491 27 25 afyonkarahisar.bayat@akparti.org.tr
Başmakçı RAMAZAN BOZBAŞ 411 30 20 411 30 20 afyonkarahisar.basmakci@akparti.org.tr

Bu kelimeyle ilçe ve başkan bulunmamaktadır