• ×

  İlçe Başkanı

  AHMET MAHMUT SAYLIK

  Sandıklı

  22.05.1975 tarihinde sandıklıda doğdum.ilk orta ve lise eğitimini sandıklıda tamamladım.üniversite hayatımın ilk adımını anadolu üniversitesi 1- halkla ilişkiler bölümü ve 2- yerel yönetimler bölümünü tamamladıktan sonra 3- işletme fakültesi bölümünüde bitirdim.4-hasan kalyoncu üniversitesinde işletme dalında yüksek lisansımı yapıyorum askerliğimi ankara jandarma genel komutanlığı araç-sevk amirliğinde yaptım.sandıklıda ticaret hayatına dört kuşaktır devam eden sakallıoğlu aile şirketimizin bünyesindeki meşrubat imalatının yöneticiliğini ve sandıklıda yerel günlük siyasi gazete olan sandıklı postası gazetesi ve gün fm radyo sahibiyim.milli nizam ve milli selamet partisi kurucusu olan rahmetli dedem mehmet saylık'tan beri siyaset ailemizle bir bütündür.partimizin kurulduğu günden beri bir neferi olarak ilçe yönetim kurulu üyesi,belediye bşk aday adaylığı, il yönetim kurulu üyesi belediye meclis üyesi , ve 5 kongre ile sandıklı ilçe başkanı seçildim.evli ve üç çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  BÜLENT ESER

  Merkez

  19.02.1977 Afyon'da doğdu. İlkokulu Dumlupınar İlkokulu Ortaokul ve Lise öğrenimini Afyon Kocatepe Anadolu Lisesinde tamamladı. Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesinde 96 - 2000 yılları arasında eczacılık eğitimini tamamladı. 2001-2002 yılları arasında İzmir Hava Meydan Komutanlığında yedek subay olarak askerliğini yaptı. 2002 yılından beri Afyonda serbest eczacılık yapmakta. 2006 yılında AK Parti Merkez İlçe Yönetimine girdi. 2011 Şubat ayında İlçe Başkanı oldu.

 • ×

  İlçe Başkanı

  CENGİZ CEYLAN

  Çobanlar

  21.07.1966 Afyonkarahisar doğumluyum. Çobanlarda ikametgah etmekteyim.evli ve 3 çocuk babasıyım.Çobanlar İlçesinde Esnaf olarak çalışmaktayım.Siyasi hayatıma 2001 yılında Ak Parti Çobanlar İlçesi Kurucular Kurulu Yönetim Kurulu Üyesi olarak başladım.2004 - 2014 yılları arasında Yerel Seçimlerde İlçe Teşkilatının almış olduğu kararla Belediye Meclis Üyesi olarak 2 dönem görev yaptım. 2011 yılında İlçe Kongresinde İlçe Yönetim Kurulu Üyeliğine seçildim ve Teşkilat Başkanlığı ve 2014 Mart seçimlerinde Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanlığı görevine getirildim ve hala devam etmekteyim. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyeti, Heyet üyeliği görevi yapmaktayım.

 • ×

  İlçe Başkanı

  GÜLTEKİN ÖZDEMİR

  Şuhut

 • ×

  İlçe Başkanı

  HALİM SAĞ

  İhsaniye

 • ×

  İlçe Başkanı

  İBRAHİM TÜRKKAN

  Çay

 • ×

  İlçe Başkanı

  İDRİS ER

  Dinar

  1961 DİNAR DOĞUMLU OLUP HALEN DİNAR İLÇESİNDE İKAMET ETMEKTEDİR. EMEKLİ 2 ÇOCUK SAHİBİDİR.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MEHMET KAYA

  Kızılören

 • ×

  İlçe Başkanı

  MURAT DİKMEN

  İscehisar

  01.01.1961 İscehisar'da doğdu. Öğrenimini İscehisar'da tamamladı. Kendi Mermer Şirketinde Yönetim Kurulu Başkanı. Evli ve 4 çocuk babası. AK Parti Kurucu üyesiyim. 2015 yılında ilçe başkanlığı görevine seçildi.

 • ×

  İlçe Başkanı

  MUSTAFA GENÇ

  Sultandağı

 • ×

  İlçe Başkanı

  ÖMER DAYI

  Bolvadin

 • ×

  İlçe Başkanı

  RAMAZAN BOZBAŞ

  Başmakçı

  2003.YILI İLE 2012 YILLARI ARASI ADALET VE KALKINMA PARTİSİ İLÇE YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİ,2004,2009 ,YILLARI ARASI İLGENEL MECLİS ÜYELİĞİ,2011 YILI GENEL MERKEZ ATAMA YOLU İLE İLÇE BAŞKANLIĞI 2012 YILI KONGRE NETİCESİNDE TEKRAR İLÇE BAŞKANLIĞI GÖREVİNİ YÜRÜTMEKTE...

 • ×

  İlçe Başkanı

  SALİH SARI

  Hocalar

 • ×

  İlçe Başkanı

  ŞENER ÇALIŞAN

  Evciler

 • ×

  İlçe Başkanı

  SERKAN KOYUNCU

  Emirdağ

  1977 Yılında Emirdağ İlçesinde Doğdu. Sırasıyla İnkılap İlkokulu ve Emirdağ Anadolu Lisesini İngilizce Bölümünden mezun oldu.2000 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden İnşaat Mühendisi olarak mezun oldu.Daha sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü İnşaat Mühendisliği Geoteknik Anabilim Dalında Yüksek Lisansını yaparak İnşaat Yüksek Mühendisi Ünvanını kazandı.2000 yılından itibaren Serbest İnşaat Mühendisi olarak Afyonkarahisar İli Emirdağ İlçesinde görev Yapmaktadır. Afyonkarahisar Kocatepe Üniversitesi 2001-2005 yılları arasında öğretim üyeliği görevinde bulunmuştur.

 • ×

  İlçe Başkanı

  TURGAY ERDOĞDU

  Dazkırı

 • ×

  İlçe Başkanı

  ÜNAL KARADAĞ

  Sinanpaşa

  1969 DOĞUMLU OLUP İLKÖĞRENİMİNİ SAVRAN İLKÖĞRETİM OKULU, ORTA ÖĞRETİMİNİ AFYON MERKEZ ORTA OKULU, LİSE ÖĞRENİMİNİ BOLVADİN EML, MY ÖĞRENİMİNİ İNŞAAT TEKNİKERİ OLARAK TAMAMLADIM.İŞ HAYATIMIZ 1990-93YILLARINDA ANTALYADA HATİPOĞULLARI MİMARLI MÜHENDİSLİK BÜROSUNDA ÇALIŞTIM.DAHA SONRA 1993-2005 BELDEMDE BELEDİYE FEN MEMURU OLARAK GÖREV YAPTIM.EN SON 2005-08 ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İLK KADEME BELEDİYESİ OLAN DÜZLERÇAMI BELEDİYESİNDE FEN MEMURU OLARAK GÖREV YAPIP 01.12.2008 TARİHİNDE İSTİFA ETTİM.