• ×

  İl Başkan Yrd/Siyasi Hukuki İşler

  HÜSEYİN CEYLAN ULUÇAY

 • ×

  İl Başkan Yrd/Teşkilat

  MUSTAFA ÖTKEN

 • ×

  İl Başkan Yrd/Seçim İşleri

  TALHA HÜSEYİN AKKAYA

  1994 yılında Afyonkarahisar ili Sandıklı İlçesinde doğdu. İlköğrenimini Sandıklı Miralay Reşat Bey İlköğretim Okulunda, liseyi Burdur Bucak Mehmet Cadıl Anadolu Öğretmen Lisesinde, Üniversiteyi Kırıkkale Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamladı. 2016 yılında Kırıkkale Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olduktan sonra. Afyonkarahisar ilinde faaliyet gösteren Akkaya Avukatlık Ofisinde serbest avukatlık yapmaktadır. 2016 – 2018 yılları arası Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Afyonkarahisar İl Teşkilat Koordinatörlüğü yapmıştır. 2017 yılından bu yana Hukukçular Derneği İl Temsilcisi görevini yürütmektedir. Ayrıca İHH gönüllüsüdür. 17.02.2018 tarihinde yapılan Afyonkarahisar 6. Olağan İl Kongresinde İl Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilmiş İl Seçim İşleri Başkanlığı görevini yürütmektedir. Orta derecede İngilizce bilmektedir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Tanıtım Medya

  HALİLİBRAHİM SEVİM

  "12/06/1981 Tarihinde Bolvadin'de doğdu. İlk ve Orta Öğretimini Bolvadin'de Tamamladı. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İ.İ.B.F. Maliye bölümünden 2005 Yılında mezun oldu. Üniversite hayatında AK Parti Eskişehir Gençlik Kolları Üniversiteler Birim Başkan Yardımcılığı ve Osmangazi Üniversitesi Koordinatörlüğü görevlerinde bulundu. Askerlik hizmetini Polatlı'da Tamamladı. 2006 yılında Mutfak Eşyaları sektöründe Uluslararası hizmet veren bir şirketin Yurt İçi Pazarlama Departmanında Satış Yöneticisi olarak İş Hayatına başladı. 2008 Yılında Aynı Şirketin Yurt İçi Pazarlama Müdürlüğünü üstlendi. 2012 Yılına Kadar İstanbul İstoç Ticaret merkezinde, İş Hayatında Birçok Başarılı projelere imza atan ve Dünyanın bir çok ülkesinde sektöründeki fuar ve seminerlere katılan Halil İbrahim SEVİM 2012 Yılında Babasının Vefatı üzerine memleketi Bolvadin'e dönme kararı aldı. 2012 yılında Bolvadin'de kendisine ait Mutfak ve Ev gereçleri alanlarında hizmet veren işyerini kurdu. Halen işletmekte olduğu üç Katlı Mağazasında Züccaciye, Ev Gereçleri ve Mobilya alanlarında toptan ve parekende satış Yapmaktadır. 2014 Yılı 5.Olağan Kongre Döneminde AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Prof.Dr.Ahmet DAVUTOĞLU ve Ak Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanı Süleyman SOYLU tarafından Ak Parti Bolvadin İlçe Başkanlığı Görevi Tevdi edildi. 28.12.2014 Tarihinde gerçekleşen 5.Olağan Kongre sonrasında, Ak Parti Bolvadin İlçe Başkanlığı Görevini Teslim aldı. Halil İbrahim Sevim Evli ve iki çocuk babası olup iyi derecede İngilizce bilmektedir.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sosyal Politikalar

  DAVUT YILMAZ

 • ×

  İl Başkan Yrd/Dış İlişkiler

  ŞÜKRÜ TUNÇBİLEK

 • ×

  İl Başkan Yrd/Yerel Yönetimler

  ZİYA COŞKUN KARADENİZ

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ekonomi İşler

  HÜSEYİN MENTEŞ

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler

  MUSTAFA KARDAŞ

 • ×

  İl Başkan Yrd/Mali ve İdari İşler

  BAHATTİN SAVRUKOĞLU

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ar-Ge

  NURETTİN BİRLİKTİR

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sekreterlik

  FATMA ERDOĞAN

 • ×

  İl Başkan Yrd/İnsan Hakları

  SAADET SELCEN HIDIROĞLU

 • ×

  İl Başkan Yrd/Çevre, Şehir ve Kültür

  ABDİL TIKIR

  1954 Çobanlar doğumlu. İlkokul mezunu. 2005 yılında Şeker Fabrikasından emekli oldu. Şuan ticaretle uğraşıyor. 3 dönem İl Yönetim Kurulu üyeliği yaptıktan sonra 2011 yılında yapılan İlçe Kongresinde Çobanlar İlçe Başkanlığı görevine seçildi. Ayrıca Pancar Kooperatifi’nde 3 dönemdir Yönetim Kurulu üyeliği yapıyor. Evli ve 3 çocuk babasıdır.