• ×

  İl Başkan Yrd/Siyasi Hukuki İşler

  AHMET YEŞİLIRMAK

  1967 yılında Afyonkarahisar'a bağlı Şuhut ilçesinde doğdu. Erzurum Atatürk Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü mezunu.Siyasete 1994 yılında Şuhut Belediye Başkan adayı olarak başladı.Ticaretle uğraşmakta. Evli ve 2 çocuk babası.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Teşkilat

  MUSTAFA ÖTKEN

 • ×

  İl Başkan Yrd/Seçim İşleri

  HÜSEYİN SEZEN

 • ×

  İl Başkan Yrd/Tanıtım Medya

  SÜLEYMAN KARAKUŞ

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sosyal Politikalar

  DAVUT YILMAZ

 • ×

  İl Başkan Yrd/Dış İlişkiler

  MUSTAFA KARDAŞ

 • ×

  İl Başkan Yrd/Yerel Yönetimler

  ZİYA COŞKUN KARADENİZ

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ekonomi İşler

  HACI SAİT EVRENKAYA

  1967 AFYONKARAHİSAR DOĞUMLUYUM.İLK , ORTA , LİSE TAHSİLİMİ AFYONKARAHİSAR'DA YAPTIM.ESKİŞEHİR ANADOLU ÜNİVERSİTESİ İŞ İDARESİ BÖLÜMÜN 1. SINIFTAN AYRILARAKAİLE ŞİRKETİMİZDE İŞ HAYATINA BAŞLADIM.ŞUAN EVRENKAYA GIDA LTD.ŞTİ., EVRENKAYA YEM SAN.TİC.LTD.ŞTİ. , YAŞAR TAVUKÇULUK LTD.ŞTİ. OLMAK ÜZERE AİLEMİZE AİT 3 ŞİRKETİN YÖNETİM KURULU BAŞKANIYIM.AFYONKARAHİSAR İLİ YUMURTA ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ BAŞKANIYIM.TÜRKİYE YUMURTA ÜRETİCİLERİ MERKEZ BİRLİĞİ BAŞKAN YARDIMCISIYIM.TÜRKİYE YUMURTA ÜRETİCİLERİDERNEĞİ BAŞKAN YARDIMCISI , AFYON TİCARET ODASI YAĞ, YEM, YUMURTA İMALATCILARI VE HUBUBATÇILAR MESLEK KOMİTESİ BAŞKANIYIM, AFYON YUMURTA İTHALAT İHRACAT A.Ş YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISIYIM.TİCARİ HAYATTAKİ BİRİKİMLERİMİ SİYASİ ÇERÇEVEDE DE AK PARTİNİN VE İLİMİZİN HİZMETİNE SUNMAK İSTİYORUM.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler

  ABDULLAH ÖZTEKE

 • ×

  İl Başkan Yrd/Mali ve İdari İşler

  HÜSEYİN CEYLAN ULUÇAY

 • ×

  İl Başkan Yrd/Ar-Ge

  NURETTİN BİRLİKTİR

 • ×

  İl Başkan Yrd/Sekreterlik

  RASİME KIPIRTI FEDAKAR

  İlk orta ve lise eğitimimi Afyonkarahisar’da tamamladım. 1996-1998 yılları arasında Afyon Kocatepe Üniversitesi Pazarlama Bölümünden; 1998-2001 yılları arasında ise Afyon Kocatepe Üniversitesiİ.İ.B.F. Maliye bölümünden mezun oldum.2001'den 2009'a kadar Özel sektörde çeşitli iş kollarında çalıştım. Bu arada Mali Müşavirlik stajımı tamamladım. 2009 yılından itibaren Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir olarak kendi büromda çalışmamı sürdürmekteyim. Afyonkarahisar Ak Parti Kurucu Kadın Kollarında Teşkilattan Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak başladığım siyasi hayatıma, 2 dönem ana kademede Mali ve İdari İşlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı olarak devam ettim. 2009’da yerel seçimlerde Afyonkarahisar Merkez Belediye meclis Üyesi olarak seçildim. 31 Mart 2012’de yapılan Afyonkarahisar İl Kadın Kolları Kongresinde Kadın Kolları yönetimine seçildim. Aynı tarihten beri Kadın Kolları Teşkilat Başkanlığı görevini sürdürmekteyim. Belediye Meclis Üyesi olarak Plan Bütçe komisyon Başkanlığı görevini yürütmekteyim. Afyon Belediyesi Kent Konseyi Kadın Meclisi üyesiyim. Afyonkarahisar Meslekte Birlik Platformu üyesiyim. Afyon Mali Müşavirler Odası disiplin kurulu üyesiyim. AGÜYAD(Afyon Güzel Yarınlar Derneği Yönetim Kurulu üyesiyim. ynı anda dalet Meslek Yüksek Okuluna devam ediyorum. Evliyim. 1 çocuk annesiyim

 • ×

  İl Başkan Yrd/İnsan Hakları

  İSMAİL GELİŞGEN

  14.11.1960 Afyonkarahisar Saraydüzü Köyünde doğdum. İlköğretimi Saraydüzü Köyü, Ortaokulu Afyonkarahisar Merkez Ortaokulu ve Afyonkarahisar Meslek Lisesi Elektrik bölümünü bitirdikten sonra 1979 yılında Afyonkarahisar 500.İst. Tam. Fab. elektirkçi olarak işe başladım. 2006yılında emekli oldum. Evli 2 çoçuk babasıyım. Serbest meslekle uğraşıyorum.

 • ×

  İl Başkan Yrd/Çevre, Şehir ve Kültür

  BAHATTİN SAVRUKOĞLU