• ×

  İl Belediye Başkanı

  BURHANETTİN ÇOBAN

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  ALİ ARSLAN

  Hocalar

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  FATİH KAYACAN

  Bolvadin

  10.03.1976 yılında Afyonkarahisar/Bolvadin de doğdum ilkokul sonrası hafızlık eğitimi aldım.önce dışardan eğitimle düz liseden, devamında fark dersleri vererek İHL nden mezun oldum.1999 yılında da Marmara Ünv. İlahiyat Fakültesi nden mezun oldum.Aynı yıl Marmara Ünv.Sosyal Bil.Ens.Fel.ve Din Eği.A.B.D nda Y.Lisans eğitimine başladım.2002 Yılında"1947 C.H.P 7.Kurultayı'ndaki Din Eğitimi-Öğretimi Müzakereleri Ve Sonuçları"konulu tez çalışması ile Y.Lisans eğitimimi tamamladım.6 yıl Milli Eğ. Bak.'nda öğretmen olarak görev yaptım.2005 Yılından beri tekstil alanında faaliyet göeteren bir gurubun ortaklığını ve yön.kur.başkanlığını yürütüyorum.Evli ve iki çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  KADİR ÜÇER

  Bayat

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  MURAT KARAKOYUN

  Sinanpaşa

  1974 yılında Sinanpaşa'da doğdu. İlk ve Orta öğrenimimi Seydişehir'de, Teknik Liseyi ise Konya'da tamamladı. 1997 yılında Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden Mezun Oldu. 1998 yılında Serbest İnşaat Mühendisliği olarak Sinanpaşa, ilçesinde Mühendislik bürosu açarak proje ve taahhüt işleri yaptı. Askerlik görevini 1999-2001 yılları arasında İzmir Aliağa'da yedek subay olarak yaptı. 2001 yılında Afyonkarahisar il merkezinde proje bürosu açarak ticaret hayatına devam etti. 2004-2006 ve 2006-2008 yılları arasında İnşaat Mühendisleri Odasında görev yaptı. Afyonkarahisar İl Merkezi ile ilçelerde çeşitli projelere imza attı. Tarım Kırsal Destekleme Kurumuna (TKDK) hibe ve destekleme projeleri hazırladı. 2011-2014 yıllarında Sinanpaşa Sanayicileri ve İş adamları Dernek Başkanlığı yaptı. Halen inşaat mühendisliği, müteahhitlik, gayrimenkul eksperliği yaptı. 30 Mart 2014 seçimlerinde Sinanpaşa Belediye Başkanlığına Seçildi. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  MUSTAFA ÇİBİK

  İscehisar

  1970 yılında İscehisar İlçemizde doğan Başkanımız Mustafa Çibik , İlk ve Orta Öğrenimini İscehisar’da, lise eğitimini Afyonkarahisar da tamamladı. 1999 – 2014 yılları arasında İscehisar Küçük Sanayi Sitesinde Başkanlık yapmıştır.. 2011 yılından itibaren İscehisar Mermer Organize Sanayi Bölgesi başkan yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir. 29 Mart 2009 seçimlerinde Adalet Ve Kalkınma Partisinden Belediye Meclis üyesi seçilen Sayın Mustafa ÇİBİK , Belediye Başkanı İsmail BAYRAM’ın vefatının ardından Belediye Meclis Üyelerinin tamamının oyunu alarak Belediye Başkanı seçildi. 30 Mart 2014 günü yapılan Mahalli İdareler Genel Seçimlerine Ak Parti Belediye Başkan adayı olarak katıldı ve İscehisar halkının teveccühü ile % 63,6 oyla İscehisar Belediye Başkanı seçildi. Ak Partinin 2023 Türkiye hedefleri doğrultusunda yeni bir vizyon ve misyon ile İscehisar’a hizmet etmektedir. Mustafa ÇİBİK evli ve 3 çocuk babasıdır.

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  MUSTAFA ÇÖL

  Sandıklı

  22 Mart 1982 Sandıklı doğumluyum.ilkokulu Sandıklı Atatürk ilkokulunda, Ortaokulu Sandıklı Anadolu İmam Hatip Lisesinde Lise Öğrenimimi Nazilli Anadolu Öğretmen Lisesinde, Lisans Programı Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi,Yüksek Lisans Eğtimi Afyon Kocatepe Üniveristesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde tamamladım.2012 Yılında Pamukkale Üniverisitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsünde Doktora programına başladım.2005 yılından itibaren eğitim sektörünün içerisinde dershane ve yurt işletmeciliği yapmaktayım.Evli ve 1 çocuk babasıyım.

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  RECEP BOZKURT

  Şuhut

  RECEP BOZKURT Recep Bozkurt 1969 yılında Afyonkarahisar’ın Şuhut ilçesinde doğmuştur.İlkokulu 1975-1980 yılları arası Şuhut Zaferyolu İlkokulu’nda okumuştur.Ortaokul ve Liseyi 1980-1987 yılları arasıda Şuhut İmam Hatip Lisesi’nde tamamlamıştır.Bozkurt ,1987 yılında girdiği İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakultesi Kamu Yönetimi Bölümü’nden 1991 yılında mezun olmuştur. 1992-1993 yıllarında vatani görevini kısa dönem olarak Isparta’da yapan Recep Bozkurt evli ve üç çocuk babasıdır.Memuriyet hayatına 1997 yılında şu anki Çevre ve Orman Bakanımız Sayın Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun İstanbul Su ve Kanalizasyon(İSKİ)Genel Müdürlüğü döneminde İSKİ’de başlamış olup Kaçak Su Takip Şefliği görevindeyken özel sebeplerden dolayı memuriyet hayatını bırakarak doğup büyüdüğü Şuhut’ta ticaret hayatına atılmıştır. Siyasetten hiçbir zaman kopuk olmayan Recep Bozkurt Refah ve Fazilet Partilerinde Şuhut ilçesi yönetim kurullarında görev almıştır. 2001 yılında kurulan Ak Parti’nin Şuhut İlçe Teşkilatı Kurucu Üyeleri arasında yer alan Bozkurt , 5 yıl yani bir dönem Belediye Meclis Üyeliği ,1 yılda Belediye Encümen Üyesi olarak görev yapmıştır. 2009 Yerel Seçimlerinde Ak Parti’den Şuhut Belediye Başkan Adayı olan Bozkurt, oyların %47.4′lük bir kısmını alarak Şuhut Belediye Başkanı olarak seçilmiştir. 2014 yerel seçimlerinde oylarını artırarak ikinci defa Şuhut Belediye Başkanlığı görevine seçilmiştir.

 • ×

  İlçe Belediye Başkanı

  SALİH ALAKA

  Çobanlar

  1965 Çobanlar doğumluyum ilk ve orta okulu Çobanlar'da okudum Liseyi Afyonda Afyon Endüstri Meslek Lisesi Elektrik bölünde okudum.Askerlikten sonra Çobanlarda mesleğimi icra etmek üzere iş yeri açtım.2002-2008 yılları arası küçük sanayi sitesi yapı kooperatifi başkanlığı yaptım.2004 yerel seçimlerinde Ak Partiden Çobanlar Belediye Başkanı seçildim 2009 da tekrar seçildim halen devam etmekteyim.Evli ve 3 çocuk babasıyım.