• Cumhurbaşkanımız Erdoğan, Afyonkarahisar’da toplu açılış törenine katıldı

  Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Anıtpark Meydanı'nda düzenlenen toplu açılış törenine katılarak Afyonkarahisarlılara hitap etti.
  Teşkilat
 • “TARİHE NOT DÜŞÜLECEK BİR GÜNÜ YAŞAYACAĞIZ”

  AK Parti Afyonkarahisar mitinginin yapılacağı Anıtpark önünde hazırlıklar başladı. Mitingin yapılacağı alanda Cumhurbaşkanlığı ve Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri ile birlikte incelemelerde bulunan AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, “Bu Pazar, tarihe not düşülecek bir günü halkımızla birlikte yaşayacağız" dedi.
  Teşkilat
 • AK GENÇLİKTEN “SİGARASIZ HAYATA LEBLEBİ İLE MERHABA” ETKİNLİĞİ

  AK Parti Afyonkarahisar Gençlik Kolları dünya sigara bırakma günü münasebetiyle seçim bürosunun önünden “Sigarasız Hayata Leblebi ile Merhaba” sloganıyla bir etkinlik başlattı. Etkinliğe AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen ile Belediye Başkan adayı Mehmet Zeybek de destek verdi.
  Teşkilat
 • “BENİ EN MUTLU EDEN ŞEY VEFA GÖSTERMEK VE VEFA GÖRMEKTİR”

  AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, Sandıklı ilçesinde seçim bürosu açılışına katıldı. Halkın yoğun ilgi gösterdiği açılışın ardından Sezen, milletvekilleri ile beraber AK Parti’de dünden bugüne görev yapmış tüm partililer ile vefa yemeğinde bir araya geldi. Burada konuşan Sezen “Bana ‘Sizi en çok mutlu eden şey nedir?’ diye sorsalar bunun insanlara vefa göstermek ve vefa görmek olduğunu söylerim. En büyük vefa örneği de liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'dır” dedi.
  Teşkilat
 • “ZAFER YENİDEN AK PARTİ’NİN OLACAKTIR”

  Yerel seçim öncesi AK Parti teşkilatlarına ‘Yerel seçimler yolunda, yerinde teşkilat eğitimi’ verildi. Toplantıda konuşan AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, zaferin yeniden AK Parti’nin olacağını kaydederek “Hizmeti memur mesaisi ile sınırlamıyoruz, sınırlamayacağız” dedi.
  Teşkilat
 • “ONCA PARTİNİN İÇİNDEN İKİ KİŞİDEN BİRİ AK PARTİ’Yİ TERCİH EDİYOR”

  AK Parti İl Yönetim Kurulu toplantısı İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen Başkanlığında gerçekleşti. Toplantıya belediye başkan adayı Mehmet Zeybek de katıldı. Toplantıda konuşan Sezen, “Bu ülkede iki kişiden biri onca partinin içinden bizi tercih ediyor. Allah mahcup etmesin” dedi.
  Teşkilat
 • AK PARTİ BOLVADİN’E ÇIKARMA YAPTI

  AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Kadın, Gençlik Kolları ve ana kademe ile birlikte Bolvadin ilçesine çıkarma yaptı. Belediye başkan adayı Halil İbrahim Sevim ile birlikte esnaf ziyareti yapan heyet, vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaştı. Bolvadin halkı AK Parti heyetini değim yerindeyse bağrına bastı. AK Parti İl Başkanı Av. Hüseyin Sezen, “Bolvadin’in bizim gönlümüzde ayrı bir yeri var” dedi.
  Teşkilat